REMEX
  • HYDRAULIKA SIŁOWA
  • PNEUMATYKA
  • ŁOŻYSKA
TANIO!     DZWOŃ: (+48) 17 583 14 49     ORYGINAŁY I ZAMIENNIKI!

Od 2005 roku jesteśmy przedstawicielem handlowym jednego z największych producentów hydrauliki siłowej w Polsce PONAR-WADOWICE S.A.

Współpracujemy również ze światowymi potentatami w dziedzinie hydrauliki siłowej:

Oferujemy:

ZASILACZE I AGREGATY HYDRAULICZNE
W ścisłej współpracy z PONAR S.A. projektujemy i wykonujemy zasilacze i agregaty hydrauliczne – od małych kompaktów 1cm3/obr po rozbudowane wielo-pompowe instalacje przemysłowe

SIŁOWNIKI, CYLINDRY HYDRAULICZNE
Oferujemy siłowniki o średnicach tłoka od 25mm do 100mm katalogowe wg PONAR S.A. lub wykonane według wymagań odbiorcy. Cylindry jedno- i dwustronne tłokowe oraz nurnikowe i teleskopowe. Prowadzimy naprawy i regeneracje siłowników.

POMPY HYDRAULICZNE
Pompy zębate łopatkowe i wielotłoczkowe produkcji polskiej i zagranicznej. Zamienniki pomp stosowanych w prasach przemysłowych, maszynach rolniczych, leśnych i budowlanych.
Oferujemy naprawy i regeneracje pomp hydraulicznych.

ZAWORY HYDRAULICZNE, OSPRZĘT
Rozdzielacze, zawory przelewowe, redukcyjne, zwrotne, odcinające, regulatory przepływu, filtry, akumulatory, węże, złączki i inne...
Asortyment pozwalający na budowę lub naprawę prawie każdego układu hydrauliki siłowej. Oryginalne elementy renomowanych producentów lub tańsze zamienniki w pełni funcjonalne i niezawodne.

PROJEKT, WYKONANIE, REMONT, SERWIS
Prowadzimy doradztwo techniczne i konstrukcyjne, pomagamy w budowie prototypowych urządzeń wykorzystujących hydraulikę siłową. Długoletnie doświadczenie oraz wsparcie biura konstrukcyjnego i serwisu PONAR SA pozwala nam oferować projektowanie, wykonawstwo i remonty przemysłowych układów hydrauliki siłowej.

 

Oferowany asortyment pozwala na budowę lub naprawę prawie każdego układu hydrauliki siłowej.

Na życzenie dobieramy tańsze zamienniki w pełni funkcjonalne i niezawodne.